Bitcoin zdarma každou hodinu

Nic na tomto světě není úplně zdarma, vždycky musíme investovat přinejmenším naši energii. Ale je dobré znát možnosti, jak si život o trošku usnadnit a s malou investicí získat dobrý výsledek.

Bitcoin Zdarma každou hodinu

Bitcoin zdarma každou hodinu

Nedávno jsem narazil na webovou stránku, kde jsou různé způsoby, jak získat jednotky Bitcoinu zcela zdarma. Není to žádná aplikace, která vás nutí klikat na reklamy, instalovat aplikaci a jiné nesmyslné věci.
Jedná se spíše o hru a její podstatu vám teď přiblížím.

Jak na to?

Zpočátku je nutné se zaregistrovat na Webové stránce www.freebitco.in což je prostředí, kde lze získávat Bitcoin určitými aktivitami, které si popíšeme jednu po druhé. Tyto stránky fungují od roku 2014 a mají spousty aktivních uživatelů a Cryptopedia.cz patří mezi ně.

Roll

Každou hodinu můžete tzv. „Roll“ neboli si střihnout o určitý počet Satoshi jednotek. Počet získaných jednotek se udává podle aktuální hodnoty Bitcoinu tak aby maximální výhra jednoho Rollu byla $200. Dále za jeden Roll získáváte 1 volný tiket do loterie a 3 věrností body, které si pak můžete směnit za různé věci v jejich shopu. Za každý Roll se vyhrává minimální počet jednotek.


Loterie

Každou neděli v 16:30 našeho času se pořádá loterie, kde se hraje o velký balík. Tikety neboli lístky do loterie získáváte pomocí Free Rollu, doporučováním přátel nebo výměnou za vaše věrností body. Čím více lístků máte, tím větší šance na vysokou výhru.


Odměňovací systém

Svoje věrnostní body, které získáváte během Free Rollu a doporučováním přátel můžete ve finále směnit za hodnotné ceny. Například můžete vyměnit 1 věrnostní bod za 0.00000001 satoshi, nebo si koupit elektroniku, hardwarové peněženky, peněžní poukazy, zvýšit si bonus při Free Roll nebo si koupit lístky do loterie.


Doporučení kamaráda

Ano tato část celé této věci je nejpodstatnější. Když doporučíte svého kamaráda, známého nebo kdokoliv kdo se registruje přes váš odkaz či zadá vaše číslo referenta, vy za jeho registraci získáváte bonusy.

  1. Bonus: 50 % hodnoty z jeho Free Rollu
  2. Bonus: 0.25 % z výhry na automatu
  3. Bonus: 25 % z denní odměny za držení 30 000 Satoshi na svém účtu
  4. Bonus: Při každém svém Free Rollu dostanete 1 tiket do loterie a 3 věrnostní body stejně jako váš doporučený kamarád

Co je velice důležité zmínit – Můžete se podělit se svým referalem o 0 – 100 % satoshi jednotek, které z něho máte. Pokud se například skrze můj odkaz registruje František, Pepa a Karel a já si nastavím 50% podíl, z Pepy budu mít 0.00000050 z Karla 0.00002000 a z Františka nic, tak Pepa ode mě dostane 0.00000025, Karel 0.00001000 a František 0. Podíly jsou volitelné a probíhají jednou týdně (ve stejný čas jako loterie).

Cryptopedia.cz se dělí se svými čtenáři a fanoušky o 65% zisků z jejich aktivit. Pokud chcete získat tento hezký bonus použijte pro registraci tento odkaz nebo číslo referenta 12050069.


Denní odměna

Pokud na svém účtě u FreeBitco.in držíte aspoň 30,000 satoshi (0.0003 BTC) dostáváte denní bonus 4.08% satoshi na váš účet.

Automat

I tato možnost se tu nachází. Všechny svoje Bitcoiny můžete zněkolikanásobit nebo i prohrát, proto tyto stránky fungují tak dlouho a mají spousty uživatelů. Zkoušel jsem najít systém, abych byl v plusu, ano jde to, ale není to úplně 100%.

Aktivní AdBlock
Zavřít Adblock je zapnutý

Chápu proč máte Adblock zapnutý, taky mě štvě, když přijdu na stránky a kamkoliv kliknu, vyskočí mi pop up okno nebo se mi zobrazí nechtěný obraz či jiná kulišárna. Také jsem ale pochopil, že existují weby, které vám reklamu nenutí a nabízejí jí pouze jako alternativu, ze které daný web financuje svůj provoz a další vývoj. Nemusíte vypínat AdBlock úplně - stačí když si v něm nastavíte vyjímku pro Cryptopedia.cz a patří vám veliké děkuji :-)

Zavřít reklamu