Burza Binance plánuje rozšířit svojí působnost v Asii a Ugandě.

Potenciální nárůst kryptoměn o zvýšenou poptávku v Asii a Ugandě? Můžeme se dočkat dalšího Boomu jako tomu bylo minulý rok v prosinci?

Burza Binance rozšiřuje působnost

Burza Binance plánuje rozšířit svojí působnost v Asii a Ugandě.

Vedení burzy Binance nedávno oznámilo své plány otevřít na Maltě směnárnu pro fiat-to-crypto, která umožní obchodníkům přeměnit své eura na kryptoměny.

Nyní generální ředitel Changpeng Zhao odhalil další plány o rozšíření v Asii a Ugandě vytvořit možnost výměny hotovosti za krypto.

Prozatím nastavujeme směnárnu pro fiat-to-crypto na Maltě a v Ugandě a doufejme, že se povede i v Asii.“,“ řekl Zhao pro Cointelegraph . „Nastavujeme procesy pro výměnu fiat měny do krypta. Nevím přesně, kdy budou fungovat, ale doufám, že tento rok.

Zhao také nedávno odhalil nové detaily o společnosti Binance Chain, která je v současnosti ve vývoji.

Platforma bude připravena na ostrý provoz tento rok. Díky své decentralizované povaze bude mít tým v Binance mnohem menší kontrolu nad mincemi na této platformě.

Pokud jde o Bitcoin, Zhao si myslí, že jeho vedoucí postavení na trhu se každoročně zvýší o několik set procent. Zhao říká, že v okamžiku, kdy poprvé slyšel o Bitcoinu, viděl svůj potenciál pro zmírnění nákladů pro přenos peněz do zahraničí.

„Když jsem se prvního dne dozvěděl o Bitcoinu pomyslel jsem si:“ Wow, to bude velmi dobré v mezinárodním měřítku, „protože jsem osobně zažil velké problémy s převodem peněz z jedné země do druhé. Například, kdybych se přestěhoval do Hongkongu a chtěl bych přenést peníze z Kanady do Hongkongu – je to dost frustrující. Čína, Kanada, USA, Hongkong, Japonsko – Žil jsem ve všech těchto místech a tato zkušenost mi hodně pomohla. „

Zhao zahájil v červenci roku 2017 ICO pro firmu Binance.

Nyní se blíží k jejímu jednoletému výročí, platforma je nezpochybnitelným trendem na trhu a v současné době se může pochlubit více než 1 miliardou dolarů obchodního objemu.

Chcete obchodovat kryptoměny bez investice?

Bitcoin bez investice
Aktivní AdBlock
Zavřít Adblock je zapnutý

Tento web používá reklamy jako monetizaci obsahu pro její chod. Nejsou tu žádné pasti na uživatele typu vyskakovací okna a podobně. Pokud máte rádi tento web stačí ho podpořit tím, že si v Adblocku nastavíte vyjímku pro tento web Cryptopedia.cz. Děkuji mockrát :-)

Zavřít reklamu