CEO společnosti Robinhood věří v budoucnost kryptoměn

Robinhood je čerstvým nováčkem ve světě kryptoměn, od ledna roku 2018. CEO společnosti Robinhood, Baiju Bhatt, se domnívá, že trh s kryptoměnami má před sebou silnou budoucnost.

Bitcoin mince

CEO společnosti Robinhood věří v budoucnost kryptoměn

Návrat krále kryptoměn – Bitcoinu

Během rozhovoru s Yahoo Finance Bhatt vyjádřil své pozitivní názory ohledně trhu s kryptoměnami jako celku.

Bhatt zdůraznil, že je přesvědčen o přijmutí kryptoměny jakožro národní měnu. Toto tvrzení je v souladu s tím, co řekl komisař CFTC na začátku tohoto týdne, kde uvedl, že malé národy „mohou být závislé na virtuálních aktivech pro jejich přežití“.

S událostmi, jako je stávající a převládající venezuelská hyperinflace, se mohou menší národy začít obracet na kryptoměny jako na decentralizovaný a bezpečný způsob přenášení hodnoty mezi jednotlivci a subjekty.

Když se Bhatt zeptal na jeho nedávné zapojení do kryptografie, řekl:

„Přemýšleli jsme o tom už několik let … Během posledních pár let jsme se úzce zaměřovali na Bitcoin a všimli jsme si jedné věci, kterou jsme se navrhli při zvažování, proč ji nabídnout našim zákazníkům a o to její bezpečnost.“

V lednu společnost Robinhood oznámila vytvoření šifrovací služby, která byla veřejností dobře přijata. Se stovkami tisíců spotřebitelů, kteří se dostali na seznam předčasného přístupu.

Po oficiálním vydání Robinhood Crypto, přišlo i pár negativních recenzí. V té době byla Robinhood Crypto otevřena pouze několika americkým státům s podporou pouze několika kryptoměn (pouze ty základní).

Robinhood ve skutečnosti umožňuje uživatelům obchodovat s kryptoměnou a umožňuje vkládání či vybrání kryptoměn, což je v podstatě jen platforma na spekulaci cen.

Rovněž bylo zřejmé, že společnost Robinhood pracuje na rozšíření své kryptoplatformy a v květnu roku 2018 úspěšně navýšila svůj budget na hezkých 363 milionů dolarů, aby mohla dále expandovat.

Coinbase vs. RobinHood

Pokud Robinhood společně s tímto kapitálovým přílivem může nabídnout kryptoměnové vklady a výběry ve více zemích, může tato služba začít konkurovat s aktuálními lídry trhu. V porovnání mezi službami Robinhood a Coinbase , můžete vidět, že jsou oba zaměřeni na maloobchodní spotřebitele pro masové osvojení. Navíc jsou oba fintech založené v srdci Silicon Valley, s podobnými cíli a aspiracemi.

Coinbase je zřejmě jedním z největších konkurentů společnosti Robinhood. Společnost Robinhood zjevně vystupuje proti struktuře poplatků Coinbase, přičemž rostoucí platforma nabízí bezplatnou transakci v krypto obchodu, která je velice vítána ve světě 3% poplatků.

Bhatt uznal strukturu poplatků Coinbase během výše zmíněného rozhovoru, navzdory tomu, že Coinbase přivítal jako „skvělou společnost“.

Bhatt řekl:

„My (Robinhood) si myslíme, že jsme dobří v tom, že budeme vyrábět ty nejlepší spotřební výrobky a ujišťujeme se, že je můžeme nabídnout za nejlepší ceny. I přesto byste nakonec mohli zaplatit poplatek ve výši 4% možná na Coinbase, na Robinhood je to zdarma a myslíme si, že naše rozhraní je také snadné používat. „

Coinbase dosáhla svého šestiletého výročí a se stala jedním z nejvíce starých institucí v kryptoměnovém průmyslu.

Tým v této rostoucí finanční službě může mít občas těžké chvíle, aby mohla zajistit úspěšný přechod k podpoře obchodování s velkými objemy krypto obchodů, a to zejména na tomto vysoce volatilním a neregulovatelném trhu.

Pokud chce Robinhood převzít firmu Coinbase, bude se její tým muset hodně naučit a možná bude muset nabídnout celou řadu dalších služeb souvisejících s krypto transakcemi, aby zajistil, že její vpád na trh s krypto obchodem bude úspěšný. Ale mnoho z nich si zakládá na úspěchu firmy Robinhood, protože pokud bude tato služba úspěšná, jistě zvýší adopci v maloobchodě prostřednictvím snadno použitelného fiat onramp.

Chceš začít obchodovat kryptoměny?

Jak koupit Bitcoin
Aktivní AdBlock
Zavřít Adblock je zapnutý

Tento web používá reklamy jako monetizaci obsahu pro její chod. Nejsou tu žádné pasti na uživatele typu vyskakovací okna a podobně. Pokud máte rádi tento web stačí ho podpořit tím, že si v Adblocku nastavíte vyjímku pro tento web Cryptopedia.cz. Děkuji mockrát :-)

Zavřít reklamu