Kuriozitka dne: Akon spouští své ICO Akoin

Americký zpěvák chce využít kryptoměnu k vytvoření skutečného města Wakanda v Africe.

Akon spouští své ICO Akoin

Kuriozitka dne: Akon spouští své ICO Akoin

Akon, senegalsko-americký zpěvák, zahajuje svůj vlastní ICO projekt nazvaný Akoin. Cílem projektu je vybudovat futuristické město v Senegalu, které má být jako skutečné město Wakanda, odkazující na fiktivní vysoce technologicky vyspělý africký národ, který byl uveden v nedávném filmu Black Panther .

Když Akon vystupoval v Cannes Lions na Mezinárodním festivalu kreativity, Akon řekl: „Myslím, že blockhain a kryptoměny by mohly být spasitelem Afriky v mnoha ohledech, protože přivádí moc zpět lidem a vrátí bezpečnost zpět do finančního systému.“

Podle webové stránky projektu se „Akon Crypto City“, založené na 100% krypto technologii staví na 2 000 akrech půdy darovaný Akon od prezidenta Senegalu. Je to 5 minut od nového mezinárodního letiště, poblíž pobřeží a krátké jízdy od hlavního města Senegal Dakar.

Oficiální webové stránky Akoin projektu zde.

Co znamená pojem ICO?

Slovníček pojmů
Aktivní AdBlock
Zavřít Adblock je zapnutý

Tento web používá reklamy jako monetizaci obsahu pro její chod. Nejsou tu žádné pasti na uživatele typu vyskakovací okna a podobně. Pokud máte rádi tento web stačí ho podpořit tím, že si v Adblocku nastavíte vyjímku pro tento web Cryptopedia.cz. Děkuji mockrát :-)

Zavřít reklamu