Ripple může jít až na 10 dolarů

Vytrvalost, přesvědčení a víra provází investory kryptoměny XRP od společnosti Ripple.

Ripple pro rok 2018

Ripple může jít až na 10 dolarů

Ripple pokořil tržní kapitál kryptoměny Ethereum a stal se druhou největší kryptoměnou na světě. V tuto chvíli má tržní kapitál $93 180 427 275 USD.

Ten kdo XRP nevěřil, tvrdě narazil. Ripple má velký potenciál už jen z toho důvodu, že má velice dobrý a aktivní tým. Osobně bych řekl, že možná nejaktivnější ze všech krypto-start-upů.

Co může ovlivnit cenu Ripplu?

  • Zařazení do více obchodních platforem
  • Širší mediální pokrytí
  • Další platební koridory (nejlépe v XRP, ačkoli všechny nové koridory zvyšují potenciál krypto)
  • Více implementací mimo finanční sektor

Investoři žádají Coinbase, aby přidal XRP do své obchodní platformy, což je reálné a nejspíš se tak stane. Hodnota Ripplu v tomto případě exploduje, protože Coinbase je často vstupním bodem FIAT > Krypto, (minimálně pro americké investory).

Navýšení hodnoty kryptoměny v důsledku přidání na Coinbase reprezentuje litecoin. Když byl přidán do Coinbase, jeho cena se během týdne zdvojnásobila. V následujících měsících se ceny LTC zvýšily z 15 na 92 ​​dolarů.

Také možnosti obchodování s XRP raketově narůstají. V uplynulém měsíci se celková hodnota transakcí zvýšila o 1,428%. Dosažení tohoto druhu růstu bez přidání na Coinbase, znamená, že poptávka po XRP je silnější, než se očekávalo.

Širší mediální pokrytí by také neměl být problém. Ripple byl nedávno představen v The Guardian, Wall Street Journal, Fortune, Forbes, Quartz a Yahoo! Finance, nemluvě o tom, že s generálním ředitelem společnosti byl v posledním týdnu natočen rozhovor už dvakrát na Bloombergu.

Co se týká dodatečných platebních koridorů, Ripple tyto věci zakrývá. Můžeme však oprávněně očekávat úspěch pro nedávno vytvořené koridory Ripple. První byl otevřen přes Atlantik pro společnost American Express (NYSE: AXP) a druhý z Indie do Singapuru pro Standard Chartered PLC (LON: STAN). Tím rozhodně Ripple směřuje k větším cílům.

Generální ředitel společnosti Ripple, Brad Garlinghouse, v nedávném rozhovoru uvedl, že chce část roku 2018 věnovat věcem, které se zaměřují na alternativní případy použití kryptoměny. Jestli mu věříte nebo ne, je na vás. Osobně si myslím, že jeho výsledky jsou povzbudivé, důvěryhodné a hovoří jasně.

Analytika

Společnost Ripple potřebuje další investice ve výši 300 miliard dolarů, aby dosáhla hodnoty 10,00 USD, a to je podmíněno výše uvedenými kritérii. Osobně se domnívám, že přilákání takového kapitálu bude snadné, pokud celkový kryptografický limit překročí hranici 1,0 biliónu dolarů v roce 2018 (jak se očekává).

Proto je nová předpovědní cena Ripple pro rok 2018 $ 10.00.
Zdroj

Aktivní AdBlock
Zavřít Adblock je zapnutý

Tento web používá reklamy jako monetizaci obsahu pro její chod. Nejsou tu žádné pasti na uživatele typu vyskakovací okna a podobně. Pokud máte rádi tento web stačí ho podpořit tím, že si v Adblocku nastavíte vyjímku pro tento web Cryptopedia.cz. Děkuji mockrát :-)

Zavřít reklamu