Electroneum

Electronum je průkopníkem v těžení kryptoměn.

Rychlý přehled
Aktuální hodnota
/ 24h
Označení ETN
Ikona Electroneum logo
Koupit lze na
Obchodní platformy

Electroneum (ETN) je kryptoměna, kterou lze těžit vaším Smartphonem a nevyžaduje téměř žádné technické znalosti nebo předchozí zkušenosti těžením. To je to co jí odlišuje od jiných kryptoměn, které potřebují drahé hardwarové zařízení a technické know-how.

Jedinečná mobilní aplikace od společnosti Electroneum umožňuje každému, kdo má smartphone, získat pár coinů ETN tím, že bude využíván jejich hw k těžení.

PŘEČTĚTE SI: Jak těžit Electroneum na vašem mobilu?

Tato měna byla speciálně navržena pro mobilní uživatele, kde v tuto dobu apeluje na trh s 2,2 miliardami uživatelů smartphonů po celém světě. Jejich aplikace je přívětivá pro uživatele, je zde přehled vašich mincí, můžete jej zde těžit, posílat a dostávat.

Electroneum

Electroneum bylo oficiálně zahájeno dne 1. listopadu 2017 a peněženka byla spuštěna 13. prosince 2017. Mobilní aplikace se spoustila 5. března 2018.

Kdo vytvořil Electroneum?

Společnost Electroneum byla vytvořena a vyvinuta v roce 2017 skupinou vývojářů se sídlem v Londýně, ve Velké Británii, vedenou generálním ředitelem Richardem Ellsem. V září / říjnu 2017 společnost prodala mince ETN investorům prostřednictvím počáteční nabídky (ICO) za účelem získání finančních prostředků na další rozvoj. E-peněženka společnosti Electroneum vstoupila v platnost dne 13. prosince 2017 a poskytuje uživatelsky přátelské rozhraní.

Kde lze koupit ETN?

Tato kryptoměna je mladá oproti jejím konkurentům. Můžeme jí nakoupit například na burze Kucoin nebo Cryptopia v páru ETN/BTC a několik dalších. Věřím, že časem bude přidána i na větší burzy jako je Bittrex nebo Binance.

Závěr

Electroneum je je dá se říct průlomovou kryptoměnou co se týče SmartPhone těžení. Mě se tato kryptoměna velice líbí a věřím jí. Já jsem jí držitelem a těžařem.

Zpět na Rozbory coinů

Jak těžit Electroneum na mobilu?

Návod jak těžit